Shouty Arthur At The Seaside

85.00 грн

Ця весела, енергійна і химерна книга є продовженням Shouty Arthur, нової серії від Angie Morgan.

В наличии

Артикул: 9780603575679 Категории: , Метки: , , , , , ,

Описание

«I’m a little bit fed up, Edith,” said Arthur.
«You said the seaside was brilliant, but it’s not!»
“That’s because you’re being too shouty,” said Edith.

Shouty Arthur — найгучніший і найменший хлопчик. Він і його сестра вирушають на море на день, сповнений пригод, але хто врятує той день, коли вони опиняться під впливом припливу?

Ця весела, енергійна і химерна книга є продовженням Shouty Arthur, нової серії від Angie Morgan. Ідеально підходить для любителів Charlie and Lola. Книжка триматиме увагу батьків і дітей, які сміятимуться від початку до кінця. Чудовий досвід для дітей віком від 2 років.


Shouty Arthur is the LOUDEST and MOST SHOUTIEST boy alive. He and his sister are off to the seaside for a day full of sealife and adventure, but who will save the day when they get stranded by the tide?

This hilarious, energetic and quirky book is the follow-up to Shouty Arthur, the new series from Angie Morgan. Perfect for fans of Charlie and Lola. It will have parents and children alike laughing from start to finish. A great storytime experience for kids aged 2+

Look out for Angie’s brilliant Sedric series including Sedric and the Hairy Troll Invasion, Sedric and the Great Pig Rescue, and Sedric and the Roman Holiday Rampage.

View this post on Instagram

85 грн — в наяності. 📚🏖 "I'm a little bit fed up, Edith,” said Arthur. "You said the seaside was brilliant, but it's not!" “That’s because you’re being too shouty,” said Edith. ~~~~~~~~~~~~~~~~~ Shouty Arthur — найгучніший і найменший хлопчик. Він і його сестра вирушають на море на день, сповнений пригод, але хто врятує той день, коли вони опиняться під впливом припливу? ~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ця весела, енергійна і химерна книга є продовженням Shouty Arthur, нової серії від Angie Morgan. Ідеально підходить для любителів Charlie and Lola. Книжка триматиме увагу батьків і дітей, які сміятимуться від початку до кінця. Чудовий досвід для дітей віком від 2 років. 👶🏻 Вік 2-5 років. 📐📏32 стр., мелований 📝 мягкий перепліт. Видавництво: Egmont Розмір: 24.1 x 0.3 x 27.3 см Вага: 0,159 кг. _ 💴💴💴Ціна 85 грн • ✔️✔️✔️ #bookworm #egmont #englishbooksinua #englishbook #englishbooks #englishbooksforkids #booksforchildren #booksukraine #childrensbooks #englishbaby #englishbooksforkids #ранееразвитие #englishbooksukraine #kidsbook #английскиекнигидлядетей #английскийдетям #англійськадлядітей #iнстамама #билингвы #детскиекнигинаанглийском #книгидетям #englishbooksinua_in_stock #englishbooksinua_summer #englishbooksinua_girls #englishbooksinua_boys #englishbooksinua_toddler

A post shared by English Children’s Books (@englishbooks.in.ua) on

Детали

Габариты 22.5 × 25 cm
Автор

Иллюстратор

Издательство

Egmont

Возраст

от 2-х лет, от 3-х лет, от 4-х лет, от 5-ти лет

Количество страниц

32

Переплет

Мягкий

Год издания

2018

ISBN

9780603575679

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Shouty Arthur At The Seaside”

Возможно Вас также заинтересует…