delivery
give-money

Доставка по Україні здійснюється «Новою Поштою» з оплатою на карту або післяплатою або «УкрПоштою», оплата тільки на карту.

Замовлення обробляються з понеділка до суботи з 08:00 до 19:00. Якщо ви відправили замовлення в неробочий час або не змогли до нас додзвонитися, ми самостійно зв’яжемося з вами наступного робочого дня.

Замовлення оформлені у будні відправляються протягом 1-2 робочих днів. Доставка до обласних центрів та інших міст України, в більшості випадків, займає не більше 1 дня. Це означає, що ви зможете отримати своє замовлення вже наступного дня після його відправлення. Доставка у селища міського типу та села, як правило, займає від 1 до 3 днів, залежно від конкретного населеного пункту та дня відправлення замовлення.

Якщо ви сплачуєте замовлення перерахуванням на картку «Приватбанку», то відправлення замовлення відбувається після того, як ми отримаємо оплату. Відразу після замовлення ми з Вами зв’яжемося та повідомимо реквізити для оплати. Після оплати зателефонуйте/напишіть нам та повідомте про свій платіж, це суттєво прискорить процедуру відправлення замовлення.
Для відправки замовлення, яке буде оплачуватись післяплатою, достатньо повідомити нам номер Вашого моб.тел., П.І.Б. одержувача, місто та номер відділення «Нової Пошти» на якому вам зручніше забрати замовлення.
Для надсилання замовлення Укрпоштою потрібно вказувати додатково повну адресу для доставки та індекс Вашого поштового відділення.

Вартість:

Вартість доставки оплачує одержувач за тарифами обраного перевізника.